KONST / Litografier / Färglitografi 12455442
nr 1245 5442
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/188. Motivet: 91x64 cm
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:53:24
31/3 22:39:51
100 kr
1/4 19:04:06
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson